עקרבים היא קבוצת סלע גרמני, ההיסטוריה שלה משנת 1965 כאשר התלמידים רודולף שנקר (פוטי), קרל-היינץ ולמר (פוטי), אכים קירכהוף (בס), וולפגנג Dziony (בת/voc) יצרו פעימה קבוצה הם קראו לעקרבים הראשון. מנהל הלהקה, אולריך Dieckmann אירגן אינספור הופעות בשידור חי בלהקה פתיחת הלהקות ידוע שהזמן כמו גם Easybeats, המחפשים, רעשנים.

ב-1967, לבואו של הצוענייה זמר שותפה וואן דיירקשן עסקית ורנר-עקרבים הפך שישייה. . אחרי רק 6 חודשים הלהקה היה , כמו זה נאלץ ולמר ללכת לצבא. בסתיו 1968, שנקר, אולריך יחד עם Dziony לותאר Heimberg Worobiec, Heigner ברנד ולשים חזרה ליסודות של עקרבים. בסוף השנה ' 69 ו- ' 70, סולן Hegner עוזב את הקבוצה ואת כמעט שנה אחרי מראשוני המוסיקאים עבדו עם יצירות משלו. עקרבים להשתתף רוק הפסטיבל ייעודי בחובבנים עובדה לסלע, איפה לעבד התחרות על המקום השלישי. הוא משאיר עוזב את מקומו של אח Michael שנקר-רודולף שלו, מי שעד אז בקבוצה, אך העידן Enervates במשך 12 שנים, היו להקה בשם הזעקה. Michael הביא אותו על קבוצה מסוימת איזה עם הלהקה נקרא קופרניקוס. מאז 1971, העקרבים רק עוסק יצירות משלו, חותם על חוזה עם חברת התקליטים של מטרונום, אשר מוקדם ' אלבום הבכורה בשוק של השני 72 עורב בודד. בשאר השנה הוא שמורים הופעות, החמישייה הופיעה בסך הכל 136 הופעות. שהעקרבים האלה שיחק הפתיחה תרנגול אטומי, אוריה היפ.

בשנת 1973, המוזיקה עקרבים לסרט הגה אנטי-drugs-Das Kalte Paradies ותומך רבים אחרים הופעות וסיורים לשחק לצד כותרים רבים כמו בקתת העוף או עב מים. הפגישה עם UFO לא היה מועיל, כי קבוצה בריטית זו פנתה Michael שנקר על מנת להחליף את ברני Mardsen. לאחר תקופת ניסיון, Michael עוסקת עב מים, עקרבים, והיה קרוב להתמוטט. אבל רודולף והצליח לשמור על Meine לצוף על ידי הבאת גיטריסט Uli רוט, Francis בוכהולץ הבסיסט והמתופף Jürgen Rosentahl. באביב של ' עקרבים 74 לשיר עם הסולן אריה אמריקני אמא במופע השני. Edgar ברוטון הלהקה ואת ד ר וו. הנוסחה החדשה של הלהקה, סופריור נטו בהשוואה האפקט הקודם ואת הדיסק השני של הלהקה-לטוס כדי לקשת הופיע ב 1974 היא צעד חשוב קדימה. לאחר עריכה זה האלבום הראשון שלהם, עקרבים או טורניר בתוך צרפת ובלגיה המתוקה, שבמהלכו מקבל 250 מותגים בשביל כל הופעה. מאז נטען כי העקרבים היא הקבוצה כבד החשובים ביותר בגרמניה, רצועות העד לעוף על גבי הקשת.

טראנס אלבום בשנת 1975, הסירו את החלקים לשמור עקרבים, איכות הארד רוק החוצה ועוד. מתחיל עם מדיית הדיסק הזה היו רק מילים לכתובת הקבוצה והיה בטראנס האלבום המכירה הגבוה ביותר ביפן של חברת התקליטים החדשה של הלהקה-RCA. ב אוקטובר 1975, במשך שבועיים, לעקרבים סיירו באנגליה לבצע לאחר התופים על רודי בלגיה. הסיור הבריטית השנייה בוצעה ב אפריל 1976, השנה שבה הקבוצה יש היה הקונצרט 30, והמשכנו סיורו של עקרבים גרמניה לתוך הנשיקה. המראה של האלבום הבא Virgin Killer, בשנת 1976 גרמה הרבה דיונים הקשורים האלבום הוצגה ילדה בן עשר שנים עירום. איך צנזורה היה כוח וביקש בזמן הזה, כדי להיות מסוגל להעמיד למכירה, שוויץ שינוי של העטיפה, בעוד האמריקאים יש מיזוג שחרורו למכירה באמריקה עם כיסוי שונות. האלבום היה טוב מאוד, העקרבים כבר הצביעו הקבוצה הגרמנית האהוב והפופולרי ביותר בשנת 1976 על ידי עיתון Musiker. Virgin Killer יש נושאים הקשורים איכות הסביבה והניח עצירת גרעינית, הכל על מקצבים הארד רוק. בין היצירות הטוב ביותר כלולים בדיסק זה הם החיים בתמונה, Virgin Killer.

בינואר 1977, עקרבים שב לאנגליה לסדרת קונצרטים. ואז, בזמן שהוא עובד על האלבום-נלקחה על ידי חיל-המתופף החדש רודי Lenners תחלה, מוחלף אחת זה היה המתופף הארוכה: הרמן Rarebell (השם האמיתי הרמן Erbel). Rarebell עבד בתור מוזיקאי הפעלה באנגליה, הוקמה בשנת 1972 יחד עם הזמרת מצרפתית רנדי פיטר פאי, עם שני מוסיקאים לשעבר מקבוצת זאב הערבה-Talk.