ג'סטין טימברלייק רנדל נולד ב- 31.01.1981, ממפיס, טקסס. החל בשנת 1995, כאשר המוזיקה, יחד עם ג'ושוע סקוט שאזיי, הקימו את קבוצת N-Sync, לאחד להקת הידועים ביותר של שנות התשעים. N-Sync היה מוצלח אני תחילה באירופה, אבל, בשנת 1998, עם שחרורו של האלבום של אותו שם, טיפסתי ג'סטין טימברלייק הצעד הראשון של תרשימים בארצות הברית. הוא למד ב- 2000 באלבום "ללא תנאים", האלבום נמכר טוב (1.5 מיליון עותקים בשבוע הראשון). בשנת 2002, הסיור המסתיימת בלקידום האלבום האחרון, N Sync-"סלבריטי"-ג'סטין השקת אלבום הסולו הראשון שלה, "מוצדקת", מכר 7 מיליון עותקים ברחבי העולם ושיבח על ידי רוב המבקרים.

עם תחילת קריירת סולו, ג'סטין היה מעורב בפרויקטים ועבודות ואודיו; הופעת הבכורה שלה מסך גדול בשנת 2005 "ג'קאס", בעקבות "אלפא דוג", "שחור הנחש תיאנח" בשנת 2006.

לאחר כמה סינגלים בדואט עם השמות הגדולים של ציור כגון בלאק אייד פיס, ג'נט ג'קסון או סנופ דוג, ג'סטין השיקה בחודש ספטמבר 2006, האלבום השני, "העתיד סקס אהבה-נשמע"; אלבום זה שיתוף פעולה עם מפיק וכותב שירים טימבלנד היה השיא של טימברלייק במוזיקה, להיות האמן השני בהיסטוריה, על פי מייקל ג'קסון, שנכנסו ה-20 העליון של ארה עם 6 סינגלים מן האלבום אותו, כולל "סקסית", "אהבתי" או מסתובב… ".

ג'סטין טימברלייק ניצח את גראמי, 6 3 פרסי הסרטים של MTV, כמו גם פרס האמי. כיום, הוא מפיק ו מלחין, יחידה האחרון שלו, "ארבע דקות", הדואט עם מדונה, יושב במקום הראשון במצעד בחודש מאי 2008.

האמן האמריקני יש פתח של רשת מסעדות בארה ב, וכן בשנת 2005 פרסמה עצמה ליין של בגדים, שנקרא "ויליאם צמיחה". הוא היה מאורס קמרון דיאז, הייתה מערכת יחסים ארוכת טווח עם בריטני ספירס; בינואר 2007 היא היא התחברה עם השחקנית בייל.

השנה החלו הצילומים הקומדיה "של גורו האהבה" שיפעל לצד מייק מאיירס, הדרמה "פתוחה הדרך", אשר שניהם ישוחרר ב-2009.