פולק נולד מן המפגש של אנסמבל כלי נגינה עממיים ספציפית בעולם של הכפר עם כל העולם עירוני, אבל גם החברתי, פוליטיקה של המחצית הראשונה של המאה העשרים. פולק היה ברקע של ביצוע כל אירוע חשוב, כגון חתונה, הטבילה או מסיבות אחרות.
סגנון ווקאלי, פלייבק פופולרי היה מעורר השראה של סגנונות מוסיקליים אחרים, כמו אור כמו ג'אז, הכלים החדשים מביאים האחרון ומוסיקה. מוסיקה עממית יש מספר כלים ספציפיים: קרן, עוגב, חליל, טאקשי, טרומבון לוקח עם תרנגולים, חמת חלילים, חליל, חצוצרה-אלה הם שירי ילדים כלי נשיפה; צ'לו, כינור, קונטרבס , קריאה-מיתר; − תופים כלי הקשה. בעבר היו נפוצים, , דאר ביטארן , חצוצרה, חיג'אב.
מאורגנים תזמורות, הרכבים או עשיית, כלים הפופולרי ביותר בשימוש קונטרבס קצב אתה קורא. הם יכולים להוסיף אקורדיון או גיטרה אקוסטית. עם ההתפתחות של ז ' אנרים מוסיקליים, הייתה נטייה להחליף את הקונטרבס גיטרה בס, קריאה עם פסנתר, האחרון בשימוש יותר בחלקים איטי. הסגנון המסורתי של להקות נשמרות דרך השריון או צ'לו, במוזיקה עממית תזמורות נפגש לעיתים קרובות עם מכשירים .
מוסיקה עממית מבוססת על יצירת , מטייל מוזיקאים שהוזמנו לשיר במסיבות, ללוות הופעות. מוסיקה עממית, אבל התפתח לאורך זמן, ללא הפסד של מסורות עתיקות, אלו שנתנו את הטופס והתוכן שירי ילדים של הז'אנר.
מתורגמנים עכשווי של היום יש השכלה גבוהה, אבל יורשים את הכישרון אותו ולפתח את התשוקה מוסיקה עממית, שהם רוצים לבטא, 3,000 הדורות הבאים, להם היא נולדה אנשים יצירתיים. נזכיר כמה מן האמנים הידועים ביותר של מוסיקה פופולארי